EIT Food Summer School w Warszawie

EIT Food Summer School, która odbędzie się w dniach 25.08. - 1.09. w Warszawie, skierowana jest do specjalistów z obszaru sektora żywności pochodzących z krajów RIS. W intensywnym 8-dniowym workshopie weźmie udział grupa 25 wybranych kandydatów.

Uczestnictwo w EIT Food Summer School pomoże podnieść umiejętności w zakresie opracowywania nowych produktów (New Product Development). EIT Food Summer School to nie tylko wiedza przekazywana w teorii, ale również zdobywanie praktycznego doświadczenia. Branżowi eksperci i liderzy sektora żywnościowego będą dostępni podczas warsztatów Design Thinking, podczas spotkań będą analizowane rzeczywiste case’y, zarówno te zakończone sukcesem, jak i porażką. Słowem – prawdziwe doświadczenia!

Za organizację EIT Food Summer School poza Uniwersytetem Warszawskim odpowiadają: szwajcarska École Polytechnique Fédérale de Lausanne, firma Maspex z Polski, brytyjskie PepsiCo oraz izraelski Technion - Israel Institute of Technology.

Zachęcamy do śledzenia strony EIT Food Summer School, gdzie wkrótce pojawią się szczegółowe informacje.