Stanowiska dla badaczy-pracowników projektu

W związku z planowaną w 2019 roku realizacją kilku projektów badawczo-wdrożeniowych, finansowanych w ramach programu Horyzont 2020 przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii, zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacją o dostępnych etatach - stanowiska dla badaczy-pracowników projektu (umowa o pracę, możliwość pracy na cały lub część etatu).

Projekty będą realizowane przez Zakład Teorii i Metod Organizacji (TiMO) Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych projektów znajdują się w załączniku - pobierz. Jednocześnie informujemy, że opis projektów i poszukiwanych pracowników został przygotowany w ramach nieformalnego, wstępnego etapu rekrutacji wewnętrznej w ramach Uniwersytetu Warszawskiego i ma charakter informacyjny (nie stanowi oferty zatrudnienia).

Osoby zainteresowane projektami proszone są o kontakt mailowy z dr hab. Krzysztofem Klincewiczem, prof. UW: kklincewicz@wz.uw.edu.pl do dnia 30 października 2018 r.