Warszawa myśli o klimacie!

Już w najbliższy piątek i sobotę (25-26.10.) w Służewskim Domu Kultury odbędzie się 24-godzinny Climathon, międzynarodowe wydarzenie odbywające się jednocześnie w ponad stu miastach na całym świecie. Podczas Climathonu wszystkie osoby, dla których ochrona środowiska, ekologia i zrównoważny rozwój nie sa obojętne, będą wypracowywać rozwiązania mające na celu ochronę klimatu. Warszawski Climathon to również wiele innych atrakcji, dlatego nie przegap tego wydarzenia.

Warszawa potrzebuje ludzi z kreatywnymi pomysłami, może to właśnie Twój pomoże zmniejszyć ilość plastikowych odpadów czy zużycie energii w naszym mieście. I choć w Climathonie nie to jest najważniejsze - dla zwycięzców przewidziano wysoką nagrodę pieniężną. Podczas Climathonu można wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, spotkaniach, szkoleniach czy warsztatach. Nie liczy się kim jesteś i co na co dzień robisz, liczy się co chcesz zrobić dla klimatu!

Rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia - tutaj.

Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

UWAGA! Ze względu na charakter wydarzenia organizatorzy proszą o zabranie ze sobą laptopa, karimaty i... śpiwora.

------
Kontakt z organizatorami:
Justyna Szczepanik, Uniwersytet Warszawski, justyna.szczepanik@adm.uw.edu.pl
Marta Bisz, Uniwersytet Warszawski, marta.bisz@adm.uw.edu.pl
------

Climathon organizowany w Warszawie został objęty Patronatem Honorowym Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Organizatorzy: Uniwersytet Warszawski, Climate-KIC Polska, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.
Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Koalicja Klimatyczna oraz HEAL Polska. Patronami hackathonu są: Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW, Nauka o Klimacie oraz Ziemia na Rozdrożu.