Zdalny system pracy BWR UW

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz na podstawie komunikatu Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dotyczącego zasad funkcjonowania uczelni od 16 marca 2020 r. dot. m.in. pracy administracji, obiegu dokumentów oraz funkcjonowania budynków uniwersyteckich, od dnia 16 marca br.  Biuro ds. Wspomagania Rozwoju pracuje w trybie zdalnym.

Pracownicy BWR UW pracują w trybie pracy zdalnej z wykorzystaniem poczty elektronicznej - adresy e-mail dostępne tutaj.

Zgodnie z w/w komunikatem Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW nie przyjmuje interesantów.

W wyjątkowych sytuacjach – po uprzednim zgłoszeniu e-mailowym - kierownik BWR UW może wyrazić zgodę na przyjęcie interesanta w siedzibie Biura, wyznaczając do tego osobę dyżurującą. Sytuacja ta wymaga wcześniejszego ustaleniu terminu spotkania i zachowania zasad podanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Kontakt z kierownikiem BWR UW, p. Grzegorzem Bochenkiem, jest możliwy również pod numerem: +48 600 800 338.

Dokumenty inne niż finansowe, które wymagają złożenia podpisów, do odwołania należy przesyłać jako skany (PDF) lub zdjęcia (JPG). Wersje papierowe wszelkich dokumentów należy przesyłać wyłącznie pocztą wewnętrzną poprzez Kancelarię.

Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za współpracę

Zespół BWR UW.