Kurs "INNOFOOD Novel Management Perspectives on New Product Development"

Zdjęcie promujace kurs "INNOFOOD Novel Management Perspectives on New Product Development". Pięć laptopów na stole, telefon komórkowy, kubki z kawą i herbatą. Wyczuwalna atmosfera pracy.

Zachęcamy do aplikowania na kurs "INNOFOOD Novel Management Perspectives on New Product Development", który odbędzie się w dniach 7-11 września 2020 r. w Helsinkach (University of Helsinki)*. Kurs dot. analizy procesów zarządczych i decyzyjnych. Kurs będzie prowadzony przez prof. Avrahama Shtuba (Stephen and Sharon Seiden Professor of Project Management, Technion – Israel Institute of Technology) oraz prof. Bodo Steinera (Professor of Food Economics & Business Management, University of Helsinki)

Kurs jest dedykowany studnetom studiów magisterskich i doktoranckich, młodym badaczom oraz specjalistom z obszaru branży spożywczej.

Dzięki finansowaniu ze środków EIT Food kurs jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania oraz wyżywienia (lunche oraz przekąski) przez cały okres trwania kursu. Dodatkowo uczestniczy otrzymają stypendium w wysokości 85 EUR.

Deadline aplikacji: 30 czerwca 2020 r.  Link do rejestracji.

* W przypadku utrzymania restrykcji związanych z COVID-19 kurs odbędzie się w formie on-line.

Ulotka do pobrania.