Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships 2020

Jeśli jesteś Studentem lub Absolwentem poszukującym możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w branży spożywczej, to oferta projektu EIT Food RIS Fellowships 2020 jest skierowana właśnie do Ciebie! 3-6 miesięczny staż w zagranicznych w topowych firmach z sektora rolno-spożywczego, to nie tylko doświadczenie, staż jest płatny!

DLA KOGO: magistranci, doktoranci oraz studenci studiów podyplomowych, a także absolwenci max. 2 lata po ukończeniu studiów.

CO MOŻNA ZYSKAĆ: 3-6-miesięczny płatny staż u partnerów konsorcjum EIT Food (korporacje, start-upy i instytuty badawcze):

• 1 350€ / miesięcznie (RIS Fellowships - MSc) lub
  • 2 000€ / miesięcznie (RIS Talents - Ph.D.)

TERMIN REKRUTACJI: 13 kwietnia 2020 r. (ze względu na sytuację epidemiczną na świecie, termin został rekrutacji został wydłużony).

Po szczegóły kliknij tutaj.

grafika: materiały prasowe EIT Food.