MAKEit FRUIT&VEG Hybrid MAKEathon

Poster promujący i zachęcający do udzału w wydarzeniu. Na plakacie młody mężczyzna zastanawia się "how to sustain fruit and vegetables intake in time of crisis". Podana jest data wydażenia, logotypy oraz kod QR.

Jeśli lubisz i jadasz warzywa i owoce, a także jeśli chcesz pokazać, że warto (lubić) jadać warzywa i owoce, szczególnie - choć nie tylko - w okresie kryzysu, to wydarzenie MAKEit FRUIT&VEG Hybrid MAKEathon nie może Cię ominąć!

Warsaw 2020 MAKEit Fruit & Veg to hybrydowy MAKEathon składający się z serii spotkań online (dwa pierwsze dni) oraz zdalnego prototypowania i pitchingu. Uczestnicy w stworzonych przez siebie zespołach będą wypracowywać nowoczesne koncepcje, które pomogą wspierać zrównoważone spożycie warzyw i owoców, nie tylko w trakcie bieżacej sytuacji na świecie, ale także podczas innych wyzwań, z którymi mierzy i będzie mierzył się świat ---> #zmianaklimatu.

Pomysły nie zostaną tylko na papierze, ale dzięki dostępowi do najwyższej jakości sprzętu oraz wsparciu ekspertów z Makerspace zostaną przekształcone w fizyczne prototypy. MAKEit FRUIT&VEG Hybrid MAKEathon to działanie i (s)tworzenie!

Kto?

Przede wszystkim gotowe do działania, kreatywne i zmotywowane osoby z tytułem magistra, będące na studiach doktoranckich lub badacze ze stopniem doktora (postdoc). Osoby, dla których praca przez trzy dni nie jest wyzwaniem, a multidyscyplinarność stanowi impuls do działania!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem firmy z branży przetwórstwa owoców i warzyw, sprzedaży online świeżych produktów, opakowań lub projektowania produktów, albo zamierzasz założyć startup w tym obszarze --- MAKEit FRUIT&VEG Hybrid MAKEathon również jest dla Ciebie.

Korzyści?

Poza wspaniałą przygodą, organizatorzy zapewniają możliwość pracy nad nowoczesnymi rozwiązaniami pod okiem i przy mentoringu ekspertów z obszaru żywności, bezpłatny dostęp do światowej klasy urządzeń przemysłowych (za pomocą urządzeń online, jak np. Zoom) i wspierających ich użycie ekspertów.

Kiedy?

20-21 listopada, godz. 10:00-16:00 (CET)
26 listopada, godz. 16:00 19:00 (CET)

---  Rejestracja --- deadline: 10 listopada 2020 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt (w języku angielskim) z Mansour Esmaeil Zaei: mez@wz.uw.edu.pl

Wydarzenie jest organizowane przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z EIT Food i Institute for Manufacturing of the University of Cambridge (lider projektu). Więcej o projekcie: klik

Logotyp EIT Food MAKEit oraz logotyp Unii Europejskiej z informacją o finansowaniu inicjatywy