Meet the Master in Food Systems Webinar

Zdjęcie przedstawia kobietę. Trzyma w ręku zwinięty w rulon biały dyplom. Rulon jest związany czerwoną wstążką. Kobieta ubrana jest w togę i biret absolwenta. W jej tle widać innych absolwentów.

Wszystkich zainteresowanych międzynarodowymi studiami magisterskimi zapraszamy na webinar dot. programu Master in Food Systems, prowadzonego na Wydziale Zarządzania UW w ramach konsorcjum EIT Food i uczelniami z krajów europejskich (Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Niemcy).

Webinar odbędzie się 22.03. br. o godz. 14:00. Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są pod linkiem - klik.